Praktisk information

Vicevært:

Ejendomsvirke A/S varetager den daglige viceværksfunktion i bebyggelsen.

Med mindre situationen kræver øjeblikkelig løsning, så bør opkald til Ejendomsvirke A/S kun inden for normal arbejdstid

Ejendomsvirke A/S:

Vicevært Brian Jørgensen

Hirsemarken 3

3520 Farum

Ejendomsvirke telefon: +45 44 34 21 20

Brian Jørgensen mobil: +45 23 33 19 06

—————————————-

Varmeanlæg:

Ejendomsvirke A/S

Tlf.: 23 33 19 06 (i dagtimerne fra kl. 07:00-15:00)

E-mail: garnisonsparken@ejendomsvirke.dk

Kan kontaktes uden for dagtimerne i krisesituationer: Tlf.: 76 11 70 15

—————————————-

Administration:

DEAS

Nadja Walker

Tlf.: 39 46 65 39

E-mail:  naw@deas.dk

—————————————-

Ejerforeningens bestyrelse:

Formand

Robert Jakobsen

Garnisonsvej 29, 1.th

Tlf.: 51 23 81 87

rj@robert-jakobsen.dk

 

Næstformand

Hans Eriksen

Garnisonsvej 9, 1.th

Tlf.: 21 67 25 30

her8464@msn.com

 

Bestyrelsesmedlem

Michala Scheibel

Garnisonsvej 50, 3.

Tlf.: 40 54 44 85

michala.scheibel@gmail.com

 

Bestyrelsesmedlem

Birgitte Tabbert

Garnisonsvej 9, 2.th

 

Bestyrelsesmedlem

Steen Enemark

Garnisonsvej 35, 3.

Tlf.: 23 80 72 74

steen.enemark@mail.dk

 

Bestyrelsesmedlem

Philip Marker

Tlf.: 40 60 71 12

philip.marker@oakhouse.dk

 

Bestyrelsesmedlem

Lars Wilms

wilms@post.tele.dk

 

Suppleant

Birgitte Devantier

Garnisonsvej 31, 3.

Tlf.: 30 38 38 14

bastholmen1@mail.dk

 

Suppleant

Inge Bloch Falck

Garnisonsvej 2, 3.

Tlf.: 23 63 90 31

inge.bloch.falck@gmail.com

 

Bestyrelsen for Garnisonsparken kan kontaktes på E-mail: garnisonsparken@gmail.com eller denne kontakt-boks:

Comments are closed.